Markalarımız

HD Holding

HD İskender

HD İskender, geleneksel İskender lezzetini alışveriş merkezlerinde restoran konseptiyle sunan ilk marka olma özelliğini taşıyor. 80’i aşkın restoranında geleneksel İskender’i kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyor. Müşteri odaklı çalışanları ve özel restoran konseptiyle misafirlerine daha güzel bir yemek yeme deneyimi yaşatıyor.

HD İskender; 2017, 2018, 2019 ve 2022 yıllarında "Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği" tarafından 3.000'in üzerinde katılımcı ile yapılan tüketici araştırmaları sonucunda, "Restoran" kategorisinde aldığı "1 Numaralı Markalar" ödülleriyle tüketicilerin de ilk tercihi!

www.hdiskender.com
HD Holding

Pidem

Kaliteli, doyurucu, hızlı, uygun fiyatlı! Pidem, 200'e yakın restoranıyla Türkiye’nin en büyük ve en yaygın pide zinciri. Bol malzemeli ve doyurucu Pidem lezzetleri işinin ehli ustalar tarafından siparişe özel olarak hazırlanıyor ve uygun fiyatla satışa sunuluyor. Her restoranda taze ve günlük hamur, taze malzemeler kullanılıyor. Bu da Pidem misafirlerinin her ziyaretlerinin mutlu bir şekilde bitmesini sağlıyor. 

www.pidem.com.tr
HD Holding

Makarnam

2021 Mayıs ayında, Ankara ANKAmall AVM’de açılan Makarnam, sosu tam kıvamında, tadı damaklarda kalacak lezzetler sunmayı hedefliyor. Makarnam restoranlarında İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden makarna, Türk damak tadına göre harmanlanmış soslar ile kişiye ve siparişe özel olarak hazırlanıyor. 2023 Mayıs itibariyle İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Kocaeli’de 20 restoranıyla; birbirinden lezzetli makarnaları, uygun fiyat politikası ile misafirlerinin beğenisine sunuyor.

www.makarnam.com.tr