Markalarımız

HD Holding

HD İskender

“Tercih sizin bu lezzet hepimizin!” sloganıyla yola çıkan HD İskender, geleneksel İskender lezzetini alışveriş merkezlerinde restoran konseptiyle sunan ilk marka olma özelliğini taşıyor. HD Holding ürünlerini aşağıda yer alan sertifikalara sahip üreticilerden satın alarak hazırladığı tüm lezzetlerde kaliteyi de müşterilerinin güvenini de garanti altına alıyor.   

  • FSSC 22000 (Gıda Güvenliği Belgelendirmesi Vakfı) sertifikası, 
  • ISO/TS 22002-1 (Gıda Güvenliği) sertifikası,
  • IS0 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) sertifikası, 
  • Helal Gıda Belgesi sertifikası. 

HD İskender, 80’i aşkın restoranında geleneksel İskender’i kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyor. Müşteri odaklı çalışanları ve özel restoran konseptiyle misafirlerine daha güzel bir yemek yeme deneyimi yaşatıyor. HD İskender başarısını 2017, 2018, 2019 ve 2022 yıllarında üst üste aldığı Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen 1 Numaralı Markalar ödülüyle de kanıtlıyor.

www.hdiskender.com
HD Holding

Pidem

Kaliteli, doyurucu, hızlı, uygun fiyatlı! Pidem, 200'e yakın restoranıyla Türkiye’nin en büyük ve en yaygın pide zinciri. Bol malzemeli ve doyurucu Pidem lezzetleri işinin ehli ustalar tarafından siparişe özel olarak hazırlanıyor ve uygun fiyatla satışa sunuluyor. Her restoranda taze ve günlük hamur, taze malzemeler kullanılıyor. Bu da Pidem misafirlerinin her ziyaretlerinin mutlu bir şekilde bitmesini sağlıyor. 

www.pidem.com.tr
HD Holding

Makarnam

2021 Mayıs ayında, Ankara ANKAmall AVM’de açılan Makarnam, sosu tam kıvamında, tadı damaklarda kalacak lezzetler sunmayı hedefliyor. Makarnam restoranlarında İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden makarna, Türk damak tadına göre harmanlanmış soslar ile kişiye ve siparişe özel olarak hazırlanıyor. 2023 Şubat itibariyle İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Kocaeli’de 16 restoranıyla; birbirinden lezzetli makarnaları, uygun fiyat politikası ile misafirlerinin beğenisine sunuyor.

www.makarnam.com.tr