HD Ailesini Yakından Tanıyın

HD Holding’in 300’e yakın restoranı için yaklaşık 3000 kişinin üzerinde bir ekip, uyum içinde çalışıyor. Üretim tesisleri, merkez ofis ve restoranlarda faaliyet gösteren HD Holding ailesi, işinin ehli ustalarımızın hazırladığı Türk mutfağı lezzetlerini, ulaşılabilir fiyatla herkesle buluşturmayı misyon ediniyor.

DETAYLAR HD Holding
HD Ailesini Yakından Tanıyın
HD Holding
HD Holding

#HDliolmak, işini en iyi şekilde yapmak için tutkuyla çalışmak, değerlerinden asla vazgeçmemek demek. İşini aşkla yapmak bunu gerektirir.

HD Holding

#HDliolmak, vizyonu geniş, dev bir ailenin üyesi olmak ve bu aile için değerli olduğunu bilmek demek. Değerli hissederek HD Holding değerlerine daha da sıkı sarılıyoruz.

HD Holding

#HDliolmak, başarıya giden yolda hiç yılmamak ve inadına gülümsemek demek. Biliyoruz ki başarıya ulaşmak için pes etmemek şart. 

HD Holding

#HDliolmak, hedeflerimize birlikte ulaşmak için kenetlenmek, güçlü bir takım olabilmek  demek. Çünkü büyüyen bir yapının parçası olmak ve o heyecanı hissetmek bambaşka! 
Siz de HD Holding ailesini yakından tanımak için bizi takip edin! 

HD Holding

HD’li Olmak

HD’li Olmak

Merhaba, ben Onur Çakır. HD Holding'te Bilgi Teknolojileri departmanında Sistem ve Operasyon Müdürü olarak görev yapıyorum.

Onur ÇAKIR Bilgi Teknolojileri DEVAMINI OKU
HD’li Olmak

Merhaba, ben Yavuz. HD Holding Pazarlama departmanında Fiyatlandırma ve Gelir Yönetimi Müdürü olarak çalışıyorum.

Yavuz Selim ODABAŞ Pazarlama DEVAMINI OKU
HD’li Olmak

Merhabalar ben Ezgi, HD Holding İnsan Kaynakları Departmanında çalışıyorum. Kuruma uygun doğru yetenekleri bulmak ve çekmek, tüm işe alım süreçlerini yönetmek,

Ezgi Fişenk İnsan Kaynakları DEVAMINI OKU
HD Holding
HD Holding
HD Holding
HD Holding
HD’li Olmak

Merhaba, ben Onur Çakır. HD Holding'te Bilgi Teknolojileri departmanında Sistem ve Operasyon Müdürü olarak görev yapıyorum. Dijital dönüşüm, bulut bilişim, siber güvenlik ve ağ yönetimi gibi alanlarda projeler geliştiriyoruz. HD Holding'in Bilgi Teknolojileri departmanı olarak, teknolojiyi en etkin şekilde kullanıp iş gücümüzü ve misafir memnuniyetimizi maksimum seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Onur ÇAKIR Bilgi Teknolojileri
HD Holding
HD’li Olmak

Merhaba, ben Yavuz. HD Holding Pazarlama departmanında Fiyatlandırma ve Gelir Yönetimi Müdürü olarak çalışıyorum. Misafirlerimizin beklentilerini karşılamak ve dinamik pazara uyum sağlamak için sürekli geliştirme ve değişimler yapıyor; aldığımız aksiyonların sonuçlarını da düzenli takip ediyoruz.

Sunmuş olduğumuz bu memnuniyet ve iş çıktılarımızla motivasyon buluyor ve süreçlerimizi dönüştürmeye devam ediyoruz. Kendini geliştirme ve çok yönlü düşünebilme fırsatını yakalamak isteyenleri, HD Holding’in parçası olmaya davet ediyorum.

Yavuz Selim ODABAŞ Pazarlama
HD Holding
HD’li Olmak

Merhabalar ben Ezgi, HD Holding İnsan Kaynakları Departmanında çalışıyorum. Kuruma uygun doğru yetenekleri bulmak ve çekmek, tüm işe alım süreçlerini yönetmek, mevcut çalışanlarımızın yetenek ve becerilerini geliştirmek, yetenekleri elde tutmak ve bağlılık yaratmak, liderlik gelişimlerini desteklemek ve stratejik planlama yaparak kritik rollerde yedekleme planı çalışması yapmak temel görevlerimdendir.

Ezgi Fişenk İnsan Kaynakları

HD’li Aday Deneyimi

HD İskender, Pidem ve Makarnam restoranlarımızda ve HD Holding merkez ofisimizde farklı departman ve bölümlerde yetkinliklerinize uygun iş fırsatları bulabilirsiniz.

Yeme içme perakendesi sektöründe, bu keyifli takım içinde profesyonel deneyim kazanmak ve kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak, HD Holding ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız hdisealim@hdholding.com e-posta adresinden, kariyer portallarından iş başvurusu yapabilirsiniz.

HD’li Aday Deneyimi

ÖZGEÇMİŞ DEĞERLENDİRME

HD’li Aday Deneyimi

TEST ENVANTER SÜRECİ

HD’li Aday Deneyimi

MÜLAKAT SÜRECİ

HD’li Aday Deneyimi

İŞ TEKLİFİ SÜRECİ

Seni karşılamak ve heyecanlı başlangıcına ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu süreçte HD Takımı oryantasyon ve adaptasyon süreci boyunca yanında olacak!

Liderlik Okulu

Liderlik Okulu

Bahçeşehir Üniversitesi BAUSEM ve HD Holding iş birliğinde gerçekleştirilen Liderlik Programı ile güçlü bir HD yönetim takımı oluşturup liderlerimizi zirveye taşıyoruz.

DETAYLAR

Benim Başarım Bizim Geleceğimiz

HD HOLDİNG PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

HD Holding, HD Holding Performans Sistemi ile çalışanları ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyor. HD Holding hedeflerine ulaşabilmek, büyüyebilmek ve daha çok kişiye ulaşabilmek için çalışanlarına gelişebilecekleri ve gelişim için destek bulabilecekleri bir ortam sunuyor. Böylece HD Holding ailesinin üyeleri potansiyellerini açığa çıkaracakları ve kendilerini gösterebilecekleri bir fırsat da yakalamış oluyor.

Her aşamada; adaletli, tarafsız, rasyonel bir süreç yönetmeyi hedefleyen HD Holding, Performans Yönetim Sistemi ile performans puanlarını ücretlendirme ve terfi sistemlerinde de birincil kriter olarak değerlendiriyor.

Benim Başarım Bizim Geleceğimiz
HD Holding
BUDDY UYGULAMASI

Kariyerine güçlü bir markada başlangıç yapmak istiyorsan HD’li Yetenek Staj Programı tam sana göre!

HD’li Yetenek Staj Programının Amacı

Genç yeteneklerin gelişimlerini destekleyen, yeni mezunları işe sahibi yapmak amacıyla eğiten HD’li Yetenek Staj Programı’nı keşfet, kariyerini planlamaya başla.

DETAYLAR
HD Holding

HD Ailesini Yakından Tanıyın

HD Ailesini Yakından Tanıyın

HD Holding’in 300’e yakın restoranı için yaklaşık 3000 kişinin üzerinde bir ekip, uyum içinde çalışıyor. Üretim tesisleri, merkez ofis ve restoranlarda faaliyet gösteren HD Holding ailesi, işinin ehli ustalarımızın hazırladığı Türk mutfağı lezzetlerini, ulaşılabilir fiyatla herkesle buluşturmayı misyon ediniyor.

Saygı, güven, takım çalışması, misafir odaklılık değerlerini benimseyen ve her gün daha iyiyi hedefleyen ekibin her bir üyesi, HD Holding’in gün geçtikçe artan başarısında önemli bir rol oynuyor. Birbirini teşvik eden, hep birlikte kolları sıvamaktan çekinmeyen HD Holding çalışanları, birlikte çalışıyor, birlikte başarıyor. İki kez üst üste kazanılan Ocak 2021-Ocak 2022 ve Ekim 2022-Ekim 2023 Great Place to Work sertifikası, HD Holding’in çalışanlarına sunduğu güvenilir ve mutlu çalışma ortamının kanıtı.

HD Akademi çatısı altında yürütülen Eğitim&Gelişim süreçleri, tüm HD Holding çalışanlarının yetkinliklerine ve iş alanlarına göre kişisel ve teknik eğitim fırsatları sunuyor. Tüm bu süreçler, HD Holding çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Çalışanlarını mesleki konuda desteklemeye odaklanan HD Holding, kurumsal kariyer ve performans sistemleri ile kurum içi yetenekleri en doğru şekilde yönlendirmeyi hedefliyor. Böylece HD Holding çalışanları, ortak hedefler için hep birlikte hareket ediyor.

İnsan Kaynakları Departmanı, performans yönetim sürecinin tamamlanmasının ardından eğitim ve potansiyel planlama süreçlerini titizlikle gerçekleştiriyor. Çalışanların kariyer hedeflerini belirleme süreçlerinde onlarla birlikte çalışıyor, kurum içi fırsatlarda öncelikle HD Holding bünyesindeki adaylar değerlendiriliyor.

HD Holding
HD Holding

HD’li Aday Deneyimi

HD İskender, Pidem ve Makarnam restoranlarımızda ve HD Holding merkez ofisimizde farklı departman ve bölümlerde yetkinliklerinize uygun iş fırsatları bulabilirsiniz. Yeme içme perakendesi sektöründe, bu keyifli takım içinde profesyonel deneyim kazanmak ve kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak, HD Holding ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız hdisealim@hdholding.com e-posta adresinden, kariyer portallarından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Siz de HD Holding ailesine katılmak için başvuru yapmak istiyorsanız işe alım ve oryantasyon süreçlerimizi mutlaka inceleyin.

HD’li olma heyecanına ortak olmak için yapılan her bir başvuru adil ve eşit bir şekilde değerlendiriliyor. Başvuru sonrası her süreçte özel olarak bilgilendirilen adayların kişisel talepleri ve soruları da hızlı bir şekilde yanıtlanıyor. Böylece HD ailesine katılmak isteyen değerli adaylara pozitif bir deneyim yaşayarak sonuç ne olursa olsun sorunsuz bir süreç geçiriyor.

HD Holding İşe Alım Süreci

  • 1- Özgeçmiş Değerlendirme
  • 2- Mülakat Süreci
  • 3- Test ve Envanter Süreci
  • 4- İş Teklifi Süreci

Mutlu Son: Artık Sen de HD’lisin!

HD Holding

Liderlik Okulu

Liderlik Okulu

Bahçeşehir Üniversitesi BAUSEM ve HD Holding iş birliğinde gerçekleştirilen Liderlik Programı ile güçlü bir HD yönetim takımı oluşturup liderlerimizi zirveye taşıyoruz. Aynı zamanda liderlik yetkinliklerini artırarak, yepyeni bakış açıları kazandırarak kariyerleri için önemli adımlar atıyoruz.

HD Holding

HD'Lİ YETENEK

HD Holding

Yeni başlayan çalışanlara, işe başladıkları ilk günden itibaren Buddy'leri ile adım adım ilerleyecekleri, yenilikçi uygulama, işe yeni başlayanların hızlı bir şekilde adapte olmalarını ve kurum kültürüne uyum sağlamalarını kolaylaştırıyoruz.
Buddy'ler olarak, sadece bilgi aktarmakla kalmıyor, aynı zamanda destekleyici bir rehberlik sunarak yeni çalışanlarımızın kendilerini daha güvende hissedecekleri bir ortam oluşmasına da olanak sağlıyoruz. Çalışanların başarısı ve mutluluğu için sürekli olarak yenilikçi ve destekleyici yaklaşımlar geliştirmeye devam ediyoruz.