Franchise

Franchise

Türk Mutfağının Geleneksel Lezzetlerinin Yatırımcısı Olmak İster Misiniz?

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD Holding, Türkiye genelinde 50'den fazla ilde 300'e yakın restoranıyla faaliyet gösteriyor. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığı ile birleştirerek misafirlerine uygun fiyatla sunuyor. 

HD Holding bünyesindeki HD İskender, Türk mutfağının en leziz ve en geleneksel lezzetlerinden biri olan İskender’i alışveriş merkezlerine taşıyarak daha fazla kişiye ulaştırıyor. Türkiye’nin en büyük pide zinciri olan Pidem markası ile doyurucu, lezzetli ve uygun fiyatlı pide çeşitlerini 200'e yakın restoranda misafirleriyle buluşturuyor. Makarnam ile de leziz soslar ve malzemeler ile hazırlanan birbirinden enfes makarna çeşitlerini uygun fiyat ve üstün lezzet ile sunuyor.

Başarılarla dolu bu yolculuğunda şimdi daha fazla kişiye ulaşabilmek, Türk mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini hakkıyla hazırlayarak misafirleriyle buluşturmaya devam etmek için HD Holding, birlikte büyüyecek ve kazanacak yol arkadaşları arıyor. Siz de 3000’in üzerinde çalışanıyla her yıl 40 milyon misafir ağırlayan bu büyük aileye katılmak ister misiniz?

Franchise Adaylarında Aranılan Özellikler

 • HD Holding
  Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil edebilecek,
 • HD Holding
  Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştıracak,
 • HD Holding
  İşleteceği restorana yeterli zaman ayırabilecek,
 • HD Holding
  Yatırım için gerekli finansal kaynakları oluşturup karşılayabilecek,
 • HD Holding
  Ürün kalitesine odaklanmak, önceliği misafir memnuniyetine vermek, her zaman uygun fiyat sunmak gibi vazgeçilmez HD Holding prensiplerini benimseyecek kişiler, HD Holding markaları için franchise başvurusunda bulunabilir.

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

 • İlk olarak franchise ön başvuru formu doldurun. Bu form HD Holding tarafından değerlendiriliyor ve uygun adaylar ile görüşmeler gerçekleştiriliyor. 
 • Yatırım yapacağınız restoran için bir mekan önerisinde bulunun. Bu zorunlu bir adım olmamakla beraber herhangi bir adres ya da mekan önerisinde bulunan adayların önerdiği alanlar ziyaret ediliyor ve fizibilite çalışması yapılıyor. Eğer adayın bir önerisi yoksa HD Holding ekipleri ile birlikte çalışılarak yatırımcının bulunduğu bölge değerlendiriliyor ve yer tespiti gerçekleşiyor. 
 • Uygun alan bulunduktan sonra mimari projesi hazırlanıyor ve uygulamaya konuluyor. Personel alımı ve eğitimleri HD Holding tarafından yönlendiriliyor.
 • Açılışa kadar geçen süreçte her aşama HD Holding operasyon ekibi tarafından destekleniyor, kontrol ediliyor ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılıyor.
 • Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri HD Holding ekipleri tarafından yürütülüyor. Restoran süreçleri HD Holding operasyon ekibi tarafından destekleniyor.

Siz de HD Holding ailesine katılmak istiyor ancak bazı konularda bilgi almak istiyorsanız sorularınızı info@hdholding.com mail adresinden ya da 0212 281 63 64 no’lu telefondan iletebilirsiniz.